Ilość kompletów Cena
0 0,00 zł
Email: Hasło: Zarejestruj Zapomniałeś hasła?
Jesteś niezalogowany! Prezentowane ceny nie uwzględniają rabatów.
Kwiecista łąka nr kat.: 1Dd/455/1
Uwaga! Produkt wyprzedany

Hasła kluczowe:

Kalendarz Kwiecista łąka należy do grupy kalendarzy o tematyce:
kwiaty, kwiatki


Kalendarze Jednodzielne

W niniejszej ofercie kalendarze jednodzielne składają się z główki i plecków, na których nanosimy Twój nadruk firmowy, kalendarium jednodzielnego oraz przesuwnego okienka. Formularz umożliwia ustawienie własnych parametrów druku. W opcji dostępne są eleganckie koperty. Do każdego kalendarza standardowo dołączamy pasek z tworzywa sztucznego z okienkiem przesuwnym - umożliwiający zaznaczenie aktualnego dnia. Oferujemy największy w Polsce wybór tematyczny tego produktu (kilkaset modeli) i specjalny rabat preferujący wybór jak największej liczby modeli, którego wartość można zobaczyć już po wybraniu dwóch różnych modeli z nadrukiem. W związku z tym zachęcamy do wybierania jak najbardziej zróżnicowanych tematycznie kalendarzy.

Kalendarium jednodzielne na rok 2013 z imieninami jest do wyboru w 2 wersjach kolorystycznych: czarno-czerwone lub granatowo-czerwone. Aktualny miesiąc zawsze wyróżnia się dużo większymi rozmiarami, niedziele i święta są w kolorze czerwonym. Komplet kalendarium składa się z 12 arkuszy z kolejnym miesiącem. Każdy bloczek kalendarium usztywniony jest kartonikiem od spodu. Kalendarium drukowane jest w wersji czterojęzycznej.

 

Wymiar:  kalendarz: 32,4 x 67,5 cm 
  miejsce na nadruk: 30 x 8 cm 
  główka: 32,4 x 23 cm 
    
Papier: 
   kalendarium offset 80 g/m2 
   główka karton jednostronnie kredowany 230 g/m2 
   plecki karton jednostronnie kredowany 300 g/m2 
       
Kalendarium: języki: PL, GB, D, RUS 
    
Opakowanie: 1 komplet = 20 szt. 
    
Koperta: w opcji wyboru 
    
Wykończenie: Kalendarium - jeden blok ze zrywanymi kartkami - miesiąc bieżący wyróżniony wielkością, miesiące następny i poprzedni podwójne imiona, bieżąca numeracja tygodni. 
  Pasek regulowany z okienkiem w kolorze czerwonym;
 
  Główka - lakierowana UV, efekt wypukłości zdjęcia dzięki podklejce z tektury falistej, naklejonej na tekturę introligatorską mieloną o grubości 1,5 mm. 
       Uwaga! Produkt wyprzedany
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze